Bre.dentan:
Bre.dentan išimami protezai yra itin tikslūs, atsparūs kramtymui ir greitai nedyla. Spalva parenkama pagal paciento natūralią dantų spalvą. Šiuo būdu gaminame vainikėlius bei tiltinius protezus.

Bio.Dentaplast:
Nenaudokite metalo, kai galima pasirinkti dantų spalvos medžiagą: skirtingai nei tradiciniai, Bio Dentaplast elastiniai dantu lankiniai protezai yra natūralios dantų spalvos, kurie suteikia estetiškumo, yra ploni ir visiškai nepastebimi šypsantis. Spalva lengvai parenkama dėl plačios Bio Dentaplast spalvų paletės.

Bre.Flex:
bre.flex – tai itin patvarūs ir nelūžtantys lankstūs daliniai dantų protezai su bemetaliais elastingais kabliukais. Tai antros kartos bazinė medžiaga be monomerų leidžianti pagaminti itin plonus ir dalinius laikinus dantų protezus.

Polyan IC:
Polyan IC elastiniai dantų protezai fiziologiškai nesiskiria nuo natūralių dantų, itin tiksliai prisisiurbia prie dantenų, kas nesukelia nepatogumo pacientui valgant bei šypsantis. Protezų spalva išlieka nepakitusi daugelį metų, šiuo būdu pagaminti protezai yra švenaus paviršiaus, atsparūs smūgiams bei lenkimui. Pagaminta iš saugios ir nealergizuojančios medžiagos, lengvai valoma. Polyan IC elastinių dantų protezų spalva lengvai priderinama prie natūralios paciento dantų spalvos, tad vizualiai nesiskiria nuo natūralių dantų.

bredent2_2 bredent (2)_2 bredent_2 bredent